taśmy watykanu obsada


TAŚMY WATYKANU - horror odkrywający sekrety egzorcystów ze Stolicy Apostolskiej, w kinach od 24 lipca. Scenarzysta „Szybkich i wściekłych"...

Horror. Director: Mark Neveldine. Starring: Olivia Taylor Dudley, John Patrick Amedori, Tehmina Sunny and others. Angela Holme jest opętana przez demona, który sprowadza cierpienie i śmierć na innych. Duchowni z Watykanu wysyłają egzorcystów, by pomogli dziewczynie.

Taśmy Watykanu (tytuł oryg. The Vatican Tapes) - amerykański film fabularny z 2015 roku, napisany przez Christophera Borrelli i Michaela C. Martina oraz wyreżyserowany przez Marka Neveldine'a. Opowiada historię młodej kobiety (w tej roli Olivia Taylor Dudley)...

Film "Taśmy Watykanu" (2015). 27-letnia Angela Holme w zagadkowy sposób sprowadza cierpienie i śmierć na każdego, kto zn... Lista aktorów, pełna obsada, filmu "Taśmy Watykanu" (2015).

Dla jednych Watykan jest zwykłym, niewielkim państwem, w którym mieszka mniej niż 1000 obywateli. Ludzie wciąż zadają sobie wiele pytań dotyczących największych tajemnic Watykanu, a...

Obsada. Angela Holme jest opętana przez demona, który sprowadza cierpienie i śmierć na innych. Duchowni z Watykanu wysyłają egzorcystów, by pomogli dziewczynie.

Zobacz film Taśmy Watykanu 2015 produkcja USA reżyser Mark Neveldine - zarezerwuj bilet online w Multikinie. 6,75. Średnia ocena. Taśmy Watykanu.

Obsada. Tehmina Sunny. Daniel Bernhardt. Taśmy Watykanu - Napisy PL / The Vatican Tapes. 2015.

Horror, thriller. Director: Mark Neveldine. Starring: Michael Pena, Olivia Taylor Dudley, Kathleen Robertson and others. Młoda dziewczyna Angela Home (Olivia Taylor Dudley) ściąga śmierć i cierpienie na ludzi, którzy znajdą się w jej pobliżu.

Pełna obsada i twórcy film Taśmy Watykanu 2015. Zobacz listę aktorów. Obsada. Kathleen Robertson jako dr Richards. Djimon Hounsou jako wikary Imani.

W horrorze "Taśmy Watykanu" dwudziestosiedmioletnia Angela Holme (Olivia Taylor Dudley) w zagadkowy sposób sprowadza cierpienie i śmierć na innych ludzi. Miejscowy ksiądz, ojciec Lozano...

Brudne tajemnice Watykanu. Jedną z popularniejszych teorii spiskowych na świecie jest przekonanie, że Watykan ukrywa przed ludźmi ogromną ilość informacji, które mogłyby wstrząsnąć...

Horror. Director: Mark Neveldine. Starring: Michael Pena, Olivia Dudley, Kathleen Robertson. 27-letnia Angela Holme w zagadkowy sposób sprowadza cierpienie i śmierć na każdego, kto znajdzie się w jej pobliżu.

Horror, thriller. Director: Mark Neveldine. Starring: Michael Peña, Djimon Hounsou, Kathleen Robertson. Film " Taśmy Watykanu ", to Horror, którego tematem przewodnim są egzorcyzmy. Za reżyserię odpowiada Mark Neveldine ("Ghost Rider 2", "Adrenalina"...

Przez 2000 lat Watykan gromadził coraz liczniejsze dowody na istnienie zła. Teraz diabelski plan zostaje ujawniony. Kluczem do władzy na światem i zniewolenia ludzkości jest 27-letnia Angela.

Taśmy Watykanu - recenzja - TYLKO PREMIERY. 1080p 03:18. Taśmy Watykanu Zwiastun PL (2015). 1080p 16:39. Kolejny kraj ZAPŁACI ZA UCHODŹCÓW!

Każdy, kto zbliży się do młodej dziewczyny, może zginąć. Czy pomogą tu watykańscy egzorcyści❓. W czwartek o 21:00 w cyklu "Wieczór z horrorem" - TAŚMY WATYKANU.

'Taśmy Watykanu' opowiadają o 27-letniej Angeli Holmes, zwykłej dziewczynie, która w zagadkowy sposób sprowadza cierpienie i śmierć na każdego TAŚMY WATYKANU - oficjalny polski zwiastun.

Słowianie. Watykan. Szaman tańcujący z wiatrem. Białczyński. WATYKAN Whistleblowers/Wybudzacze Wielka Zmiana w biosferze Ziemi Wojna kulturowa WOJNY NIE BĘDZIE...

...(Polska) Reżyseria: Jan Jakub Kolski Operator: Michał Pakulski Autor muzyki: Dariusz Górniok Scenografia: Paulina Korwin-Kochanowska, Urszula Korwin-Kochanowska Obsada Agnieszka...

Taśmy Watykanu - opis, recenzje, zdjęcia, zwiastuny i terminy emisji w TV. Wysłannicy Stolicy Apostolskiej walczą z potężnym demonem. Wciągający dreszczowiec.

Film Taśmy watykanu / Vatican tapes, the (2015), Thriller, Horror, premiera: 2015-07-24, opis fabuły: 27-letnia Angela Holme w zagadkowy sposób sprowadza cierpienie i śmierć na każdego...

Przez 2000 lat Watykan gromadził coraz liczniejsze dowody na istnienie zła. Teraz diabelski plan zostaje ujawniony. Kluczem do władzy na światem i zniewolenia ludzkości jest 27-letnia Angela.

Taśmy Watykanu" to jego pierwsze spotkanie z rasowym horrorem, tym bardziej byłem ciekaw jak poradzi sobie z mocno oklepaną ostatnio tematyką opętań i egzorcyzmów.

Director: Mark Neveldine. Starring: Olivia Taylor Dudley, Michael Peña, Djimon Hounsou and others. 27-letnia Angela Holme w zagadkowy sposób sprowadza cierpienie i śmierć na każdego, kto znajdzie się w jej pobliżu.

Bezradny w konfrontacji z siłą nieczystą, zwraca się o pomoc do Watykanu. Na prośbę kapłana, Stolica Apostolska wysyła na miejsce parę doświadczonych egzorcystów - kardynała Bruuna i asystującego...

Director: Mark Neveldine. Starring: Michael Peña, Kathleen Robertson, Djimon Hounsou and others. 27-letnia Angela Holme w zagadkowy sposób sprowadza cierpienie i śmierć na każdego, kto znajdzie się w jej pobliżu.

Taśmy Watykanu • filmy • pliki użytkownika Nost20 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl. Taśmy Watykanu. Galeria Lista plików. Nie ma plików w tym folderze.

TAŚMY WATYKANU. oryginalny tytuł: Vatican tapes, the. obsada: Michael Pena, Olivia Taylor Dudley, Kathleen Robertson, Djimon Hounsou, Dougray Scott.About taśmy watykanu obsada

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly