swingowanie z finkelami


Swingowanie z Finkelami (ang. Swinging with the Finkels) - brytyjsko-amerykańska komedia romantyczna z 2011 roku wyreżyserowana przez Jonathana Newmana. Wyprodukowana przez wytwórnię Kintop Pictures, Reliance, Starlight Films i Filmaka.com.

I tak natrafiłam na film „Swingowanie z Finkelami" z 2011 roku. Rzekomo miała to być komedia. Nie inaczej było z filmem „Swingowanie z Finkelami". Otóż małżeństwo z dziewięcioletnim stażem nagle...

Komedia rom. Director: Jonathan Newman. Starring: Mandy Moore, Martin Freeman, Melissa George and others. Małżeństwo zamieszkujące przedmieścia decyduje się na urozmaicenie ich pożycia przez swingowanie z innymi parami.

Swingowanie z Finkelami (2011) • 2011 • pliki użytkownika Ismaena przechowywane w serwisie Chomikuj.pl.

Komedia, romans. Director: Jonathan Newman. Starring: Mandy Moore, Martin Freeman, Melissa George. Sarah (Mandy Moore) i Martin (Martin Freeman) są małżeństwem od kilku lat. Mimo, iż bardzo się kochają, ich życie seksualne to od jakiegoś czasu totalna porażka.

Also Known As: Swingowanie z Finkelami, Troca de Casais, Antallagi zevgarion, Секс по обмену, Os Finkels em Ação, Swinging with the Finkels, Swinging with the Finkels - Langweilig war gestern...

Swingowanie z Finkelami. Swinging with the Finkels. Opis filmu.

Comedy, romance. A suburban couple decide to spice up their lives by swinging with another couple.

Swingowanie z Finkelami. Tytuł oryginalny.

Swingowanie z Finkelami - opis, recenzje, zdjęcia, zwiastuny i terminy emisji w TV. Problemy związku, do którego wkradła się rutyna.

Director: Jonathan Newman. Starring: Mandy Moore, Martin Freeman, Melissa George and others. Finkelowie są małżeństwem już z dłuższego terminu. Wciąż się kochają, przyjmuj ich występowanie popadło w nudę i partnerstwo nie płaci im już tyle radości co wtedy.

Swingowanie z Finkelami 2011 PL Bezpłatny online video Lektor Napisy PL bez rejestracji limitu cda zalukaj netflix kinomaniak darmowy film dubbing wysoka jakość full hd 2020 2019 2018.

Swingowanie z Finkelami / Swinging with the Finkels 2011.

Oglądaj cały film "Swingowanie z Finkelami (2011) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL CDA".

Swingowanie z Finkelami (2011). Swinging with the Finkels. Małżeństwo mieszkające na przedmieściach decyduje się na urozmaicenie ich pożycia przez swingowanie z innymi parami.

Antallagi zevgarion Swingowanie z Finkelami Troca de Casais Секс по обмену.

Comedy, romance. A suburban couple decide to spice up their lives by swinging with another couple.

Oglądaj już teraz Swingowanie z Finkelami online na naszej stronie zalukaj24 online. Cały film online i serial online bez limitu Po Polsku, Lektor PL, Dubbing PL.

Tytuł: Swinging with the Finkels Polski Tytuł: Swingowanie z Finkelami Produkcja: USA, Wielka Brytania Gatunek: Komedia Rom.

Swinging with the Finkels. Poland. Swingowanie z Finkelami. Portugal. Troca de Casais.

Home » Torrenty » Filmy » Filmy DivX/XviD » Komedie » Torrent Swingowanie z Finkelami - Swinging with the Finkels *2011* [DVDRip] [XviD] [Lektor PL] [Ekipa D-T].

Comedy, romance. A suburban couple decide to spice up their lives by swinging with another couple.

Comedy, romance. A suburban couple decide to spice up their lives by swinging with another couple.

General : Swingowanie.Z.Finkelami.2011.PL.DVDRip.XviD-BiDA.avi Format : AVI at 1.214 Kb/s Length : 705 MB for 1h 21 min.

Jeśli lubicie "Swingowanie z Finkelami" to prawdopodobnie szukacie humorystyczny, czuć się dobrze i półpoważny filmy o / z pary, romans, para relacji, rozpadające się małżeństwo, zamiana żon...

Ellie i Alvin Finkelowie są małżeństwem z dziewięcioletnim stażem. Para zauważa, że w ich życiu zaczyna brakować podniet, a seks stał się nudny.

Director: Jonathan Newman. Małżeństwo zamieszkujące przedmieścia decyduje się na urozmaicenie ich pożycia przez swingowanie z innymi parami.

Komedia, romans. Director: Jonathan Newman. Starring: Mandy Moore, Martin Freeman, Melissa George. Ellie i Alvin Finkelowie są małżeństwem z dziewięcioletnim stażem. Para zauważa, że w ich życiu zaczyna brakować podniet, a seks stał się zwyczajnie nudny.

Comedy, romance. A suburban couple decide to spice up their lives by swinging with another couple.About swingowanie z finkelami

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly