serial mapa zbrodni


Blindspot: Mapa zbrodni (ang. Blindspot) - amerykański, dramatyczny serial telewizyjny wyprodukowany przez Berlanti Productions oraz Warner Bros. Television. Twórcami serialu są Martin Gero i Greg Berlanti. Premierowy odcinek został wyemitowany 21 września 2015 roku przez NBC.

Dramat, kryminał. Na Times Square zostaje znaleziona naga kobieta, mająca amnezję i świeżo wytatuowane ciało. Tajemniczą sprawę bada agent, którego imię znalazło się wśród tatuaży.

Serial sensacyjny pokazujący pełną tajemnic sprawę kobiety, na której ciele znajdują się tatuaże będące mapą zbrodni. Blindspot: mapa zbrodni - streszczenie. Kurt Weller jest agentem FBI...

Serial Blindspot: Mapa zbrodni opowiada o pięknej nieznajomej, która zostaje odnaleziona naga na Times Square. Jej ciało pokryte jest tatuażami, a bohaterka nie wie...

Serial sensacyjny pokazujący pełną tajemnic sprawę kobiety, na której ciele znajdują się tatuaże będące mapą zbrodni.

Blindspot - Mapa zbrodni S01E01 PL.rar. z chomika paulo_seriale. « poprzednia stronanastępna strona ».

Od 5 stycznia, w każdy czwartek o 21:00 zapraszamy na drugi sezon serialu "Blindspot". który opowiada historię kobiety, która odkrywa swoją przeszłość...

"Blindspot. Mapa zbrodni": zdjęcia z drugiego sezonu. Redakcja poleca. Jaimie Alexander w "Blindspot: Mapa zbrodni 2": dziewczyna z tatuażem przejmuje stery.

Zobacz serial kryminalny Blindspot: Mapa zbrodni opowiadająca o tajemniczym śledztwie, które zaczyna się od znalezienia dziewczyny z amnezją.

Blindspot: Mapa zbrodni - oglądaj serial z napisami. Na Times Square zostaje znaleziona naga kobieta, mająca amnezję i świeżo wytatuowane ciało.

Blindspot: Mapa zbrodni (9) - opis, recenzje, zdjęcia, zwiastuny i terminy emisji w TV. Blindspot: Mapa zbrodni (9). (Blindspot 3: Hot Burning Flames).

Serial Pokonani. Pomoc. Plus. Mapa zbrodni. Poniżej 16 lat.

Blindspot: Mapa zbrodni, odc. 1. powrót do góry. Blindspot: Mapa zbrodni, odc. 2. S01, E02 vod serial / Dramat.

Pierwszy odcinek serialu "Blindspot: Mapa zbrodni" już 5 grudnia o godz. 22:00 w AXN . Twórcą serialu "Blindspot: Mapa zbrodni" jest szwajcarski scenarzysta i producent, Martin Gero.

Serial kryminalny. Streszczenie odcinka. W zamkniętej torbie na Times Square w Nowym Jorku zostaje znaleziona kobieta, której ciało pokrywają tatuaże. Niczego nie pamięta, nie wiadomo, kim jest.

Premierę „Blindspot: Mapa zbrodni" w Canal+ zaplanowano na 12 listopada. Serial będzie emitowany w czwartki o godz. 21.00, po dwa premierowe odcinki.

Blindspot: Mapa zbrodni. Kobieta pozbawiona wspomnień zostaje znaleziona naga na Times Square - jej ciało pokrywa jedynie siatka niezwykle szczegółowych i tajemniczych tatuaży.

Serial "Blindspot" (polski tytuł to "Blindspot:mapa zbrodni") to jak na razie najpopularniejsza produkcja, która zadebiutowała tej jesieni w amerykańskiej telewizji. Serial w listopadzie pojawi się na stacji...

Триллер, драма. Режиссер: Павел Лунгин, Тамаш Тот. В ролях: Владимир Машков, Виктория Исакова, Мария Миронова и др. Музыка: Алексей Айги. Продюсер: Тимур Вайнштейн, Юлия Сумачева, Роман Елистратов.

Fala zbrodni - polski serial kryminalno-sensacyjny, emitowany w telewizji Polsat od 7 listopada 2003 do 7 lutego 2008, realizowany na licencji szwedzkiej firmy Jarowskij Enterprises AB (w Szwecji jego...

Mapa zbrodni" to historia cierpiącej na amnezję Jane Doe, zostaje Wcześniej aktorka grała również w serialach, takich jak "Kyle XY" i "Agenci T.A.R.C.Z.Y.". Na planie "Blindspot: Mapy zbrodni"...

44:01. 52 Miłego oglądania. Fala Zbrodni. Reich. 1,260 Followers · Movie. Pitbull - Serial Patryka Vegi.

Nowa seria serialu Blindspot: Mapa zbrodni - sezon 2 (season 2) pojawi się 2 stycznia 2017 (premiera w Polsce), 14 września 2016 (data premiery w USA). Żeby zobaczyć inne daty należy wybrać...

Dramat, kryminał. Na Times Square zostaje znaleziona naga kobieta, mająca amnezję i świeżo wytatuowane ciało. Tajemniczą sprawę bada agent, którego imię znalazło się wśród tatuaży. Running time: 0:42:00.

03Blindspot Mapa zbrodni s03 - film online 'Sezon 3 > Blindspot-Mapa Zbrodni'. Kolekcje video: Sezon 3, Blindspot-Mapa Zbrodni, A-B, 02.Seriale, cwirek1102.

Fabuła Blindspot: Mapa zbrodni opiera się na utartym już schemacie ciała pokrytego tatuażami, bez których fabuła serialu zwyczajnie by nie istniała. Widzieliśmy to już w Skazanym na śmierć...

Dziś na stacji Canal+ premierę będą miały dwa odcinki serialu „Blindspot: Mapa zbrodni". To produkcja, która debiutowała w jesiennej ramówce amerykańskiej telewizji stając się nieoczekiwanie...About serial mapa zbrodni

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly