Video Sources 330 Views

  • Odtwarzacz
Przykładny obywatel

Przykładny obywatel

Feb. 07, 2019United Kingdom119 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 vote
W czym jest problem ?

Opis

Remake filmu Obywatel roku. Fabuła skupia się na Nelsie Coxmanie, operatorze pługu śnieżnego, który wiedzie spokojne życie z rodziną w małym miasteczku w stanie Colorado. Pewnego dnia mężczyzna dowiaduje się o śmierci swojego syna, który miał przedawkować narkotyki. Wiedząc, że syn nie zażywał heroiny, Coxman nabiera podejrzeń, że było to zabójstwo. Postanawia dojść do prawdy i wymierzyć sprawiedliwość mordercom.

Oglądaj Online Przykładny Obywatel Cały Film

Przykładny Obywatel zaczał się, gdy Nels przyjął nagrodę Kehoe Citizenship of the Year, a następnie przeniósł się, by zamordować swojego jedynego syna Kyle’a (Michael Richardson) i żonatego syna Nissena, Natashę Richardson To porwany portier na lotnisku, zabity przez miejscowych kartelu narkotykowego związanego z niewłaściwym transportem kokainy. Zabójca sprawił, że śmierć Kyle’a wyglądała jak przedawkowanie heroiny, mimo że młody człowiek nie brał narkotyków. Zwiększyło również jego obrażenia.

Nels szybko wysłał mężczyznę bezpośrednio odpowiedzialnego za zabójstwo chłopca, owinął jego ciało kawałkami kurczaka, a następnie wyrzucił je z wodospadu, położył na dnie rzeki Kolorado i zdjął z rybą. To rodzaj wyraźnego dowodu Jak później powiedział, techniki nauczył się czytając powieści kryminalne. Nels był niezadowolony ze śmierci, którą spotkał na początku, więc zdecydował się wspiąć po podziemnej drabinie, aż zabije bossa Trevora Viking Calcote (Trevor Viking Calcote).

Czy warto obejrzeć ten film na zalukaj lub cda?

Przykładny Obywatel cały film to przynajmniej cztery piąte czarnej komedii, pełnej dziwnych, często introwertycznych i smutnych amerykańskich archetypów. Jeśli są w pełni przedstawiani jako postacie, a otaczająca ich struktura filmowa i tempo są bardziej eleganckie, większość ludzi będzie zafascynowana i / lub zabawiona.

Projekt charakteryzuje się pewnym stopniem płaskości, nie może wnosić nowych twarzy ani umówić się na spotkania dla postaci, gdy fabuła tego wymaga, a publiczność przygotowuje opowieść znacznie później. Ostatecznie, główne nowe wydarzenia są zwykle uważane za spowolnienie narracji.

Jednak nawet w najbardziej wpatrującym się w pępek i chaotycznym „Przekładnym Obywatelu” wciąż pokazuje elementy, których nigdy wcześniej nie widziałeś, np. Pomarszczony bohater, który zapytał kilka słów na kolacji z nagrodami, jedno, mąż ciągle przegrywa Fantazyjny futbol, ​​ponieważ był zbyt lojalny wobec swojej ulubionej drużyny z dzieciństwa, graczy i szefa przestępczości Ute, zasmucił się, że biały projektant przywłaszczył sobie ubrania i biżuterię swoich ludzi – zwłaszcza gdy odwrócił etykietę i zobaczył „Made in China “Czas.

Ten cały film i tak ma być przypisem, bo otworzył się kilka dni po tym, jak gwiazda stała się jednym z najdziwniejszych i najmniej znanych niesprowokowanych błędów w historii promocji filmu. W wywiadzie Nissen próbował połączyć daremną bezużyteczność filmu i zemstę z anegdotą z lat dwudziestych XX wieku, kiedy zareagował na zgwałcenie białego przyjaciela przez czarnego napastnika, włócząc się po mieście z łomem, mając nadzieję, że będzie z innym „czarnym draniem” “walka. Zabij go.

Chociaż Neeson w tamtym czasie nikogo nie zabił ani nawet nie walczył z nimi, nie zdał obecnego testu ujawniania informacji osobistych jako reklamy i nie zdawał sobie sprawy, że rasizm był częścią jego historii – za co nie przeprosił ani nawet nie zauważył i Wyjaśnienie – Ona była częścią aktu zemsty, który potępił na miejscu.

Przykładny obywatel
Przykładny obywatel
Przykładny obywatel
Przykładny obywatel
Przykładny obywatel
Przykładny obywatel
Przykładny obywatel
Przykładny obywatel
Przykładny obywatel
Przykładny obywatel
Tytuł oryginalny Cold Pursuit
Ocena IMDb 6.2 53,444 głosów
TMDb Rating 5.6 1,554 głosów

Reżyser

Obsada

Liam Neeson isNels Coxman
Nels Coxman
Laura Dern isGrace Coxman
Grace Coxman
Emmy Rossum isKim Dash
Kim Dash
Michael Eklund isSteve
Steve "Speedo" Milliner
Bradley Stryker isJacob
Jacob "Limbo" Rutman
Tom Bateman isTrevor 'Viking' Calcote
Trevor 'Viking' Calcote
Wesley MacInnes isDante Ferstel
Dante Ferstel
Jim Shield isJaded Coroner
Jaded Coroner
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię interesować

アイアムアヒーロー
Opiekun
Aurora Teagarden Mysteries: The Disappearing Game
Kin. Zabójcza broń
Possum
Tajniacy: Mniejsze zło
Zipper
Megamocny i Guzik Zagłady
Wilk z Wall Street
The Tent
Chłód w lipcu
Mroczne wody
×
Życzymy miłego seansu