Video Sources 85 Views

  • Odtwarzacz
Pokémon: Detektyw Pikachu

Pokémon: Detektyw Pikachu

May. 03, 2019United States105 Min.PG
Twoja ocena: 0
7 1 vote
W czym jest problem ?

Opis

Cała historia rozpoczyna się w momencie, gdy niezrównany prywatny detektyw Harry Goodman znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a jego 21-letni syn Tim próbuje ustalić, co się wydarzyło. W śledztwie pomaga mu były partner Harry’ego — detektyw Pikachu. To przezabawny, dowcipny i uroczy Pokémon, który potrafi wprawić w osłupienie nawet samego siebie.

Gdzie obejrzę detektyw pikachu cały film po polsku?

W ramach opowiadania historii film na żywo Detektyw Pikachu Cały Film nie powiódł się. Warner Bros. Niemożliwym jest sprawić, by film przemówił do widzów i patrzeć, jak dorośli, którzy wychodzą poza nostalgię, wspominają o swoich kartach kolekcjonerskich, a dzieci fascynują się Pokémonami.

W ramach opowiadania historii film Pokémon „Detektyw Pikachu Cały Film” na żywo nie powiódł się. Warner Bros. Ten film nie może przyciągnąć widzów, nie widać też, że nostalgiczni dorośli wspominają o swoich kartach kolekcjonerskich, podczas gdy dzieci mają obsesję na punkcie Pokémonów.

Jednak oprócz próby zdefiniowania Pokémona za pomocą jego uroczych zdolności, dziwnego sprzętu do gier, reżyser Rob Letterman i pięcioosobowy zespół fabularny i scenarzysta filmu również dokonali niezaprzeczalnych magicznych wyczynów. Detektyw Pikachu CDA to pierwszy film po Pokémon. Uznał, że ludzie wiedzą, kim jest Pikachu, z czego składają się bitwy Pokémon i jak ludzie wchodzą w interakcje z Pokemonami. Dzięki temu Pokémon może istnieć w tle filmu, co czyni go niezwykłym.

Ten prosty i imponujący ruch polega na zignorowaniu detektywa Pikachu jako historii pochodzenia, tworząc w ten sposób świat, w którym Pokémon staje się częścią codziennego życia, tak jak oryginalna gra nauczyła młodych graczy doskonałego, pełnego Pokémonów świata. podobnie. Ludzie i potwory żyją w harmonii – to wizja zrealizowana w grze na żywo, która przedstawia świat Pokémonów. Detektyw Pikachu cały film nie jest logicznie skonstruowaną ani fascynującą tajemnicą, ale jest pięknym spełnieniem marzeń, jest silną i niezapomnianą wizją tego, czym stanie się świat zamieszkały przez Pokémony.

Detektyw Pikachu CDA i Zalukaj

Ten prosty i imponujący ruch polega na zignorowaniu detektywa Pikachu jako historii pochodzenia, tworząc w ten sposób świat, w którym Pokémon staje się częścią codziennego życia, tak jak oryginalna gra nauczyła młodych graczy doskonałego, pełnego Pokémonów świata. podobnie. Ludzie i potwory żyją w harmonii – to wizja zrealizowana w grze na żywo, która przedstawia świat Pokémonów. Detective Pikachu nie jest logicznie skonstruowaną ani fascynującą tajemnicą, ale jest pięknym spełnieniem marzeń, jest silną i niezapomnianą wizją tego, czym stanie się świat zamieszkały przez Pokémony.

Detektyw Pikachu nie ma żadnych zwrotów akcji, które mogłyby sprawić, że wzdychasz. Całą fabułę filmu można odgadnąć w ciągu pierwszych 25 minut, co nie dziwi, biorąc pod uwagę, że jest on skierowany do dzieci i młodzieży. To nie jest problem i nie powinno. Zamiast tego detektyw Pikachu jest zajętym snem – efektem zmroku, prowadził samochód Game Boya, wpatrywał się w przejeżdżające światła uliczne iz dziką wyobraźnią przedstawiał ciemne niebo, jak wyglądałby świat pełen Pokémonów. uprzejmy. Detektyw Pikachu cały film CDA to głupia, niemal halucynogenna podróż.

Ustanowienie emocjonalnego związku z istniejącymi postaciami jest obecnie warunkiem wstępnym większości działań rozrywkowych, ale w przeciwieństwie do seriali takich jak „Gwiezdne Wojny”, „Władca Pierścieni” i „Harry Potter”, świat Pokémonów poza oryginalnymi 151 postaciami wciąż jest Rynek niszowy. To szalona wskazówka – Pokémon Go to globalne zjawisko, a gry Pokémon stały się częścią życia ludzi od dziesięcioleci.

Pokémon: Detektyw Pikachu
Pokémon: Detektyw Pikachu
Pokémon: Detektyw Pikachu
Pokémon: Detektyw Pikachu
Pokémon: Detektyw Pikachu
Pokémon: Detektyw Pikachu
Pokémon: Detektyw Pikachu
Pokémon: Detektyw Pikachu
Pokémon: Detektyw Pikachu
Pokémon: Detektyw Pikachu
Tytuł oryginalny Pokémon Detective Pikachu
Ocena IMDb 6.6 129,532 głosów
TMDb Rating 7 4,149 głosów

Reżyser

Obsada

Ryan Reynolds isDetective Pikachu (voice)
Detective Pikachu (voice)
Justice Smith isTim Goodman
Tim Goodman
Kathryn Newton isLucy Stevens
Lucy Stevens
Bill Nighy isHoward Clifford / Mewtwo (voice)
Howard Clifford / Mewtwo (voice)
Ken Watanabe isLieutenant Hide Yoshida
Lieutenant Hide Yoshida
Chris Geere isRoger Clifford
Roger Clifford
Suki Waterhouse isMs. Norman
Ms. Norman
Rita Ora isDr. Ann Laurent
Dr. Ann Laurent
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię interesować

Logan: Wolverine
От винта 3D
Sekretne życie Waltera Mitty
Bhuj: The Pride of India
Muppety: Poza Prawem
It’s Christmas, Carol!
ROAD TO HiGH&LOW
Na zakręcie
Kites
Status Update
Honor wojownika
Litewski przekręt
×
Życzymy miłego seansu