jestem matką film


Thriller, sci-fi. Director: Grant Sputore. Starring: Clara Rugaard, Hilary Swank, Rose Byrne and others. Po masowej zagładzie ludzkości wychowana przez robota nastolatka zaczyna zadawać trudne pytania, gdy na progu jej bunkra zjawia się ranna kobieta.

Tagi: jestem matką. 0 / 5 Oceny: 0. Kurier (2019) Cały film PL premium Prosto z kina do CDA Premium!

53 min | Filmy science fiction. Gdy ludzkość wymiera, wychowywana przez robota-matkę nastolatka przeżywa szok po spotkaniu innego człowieka. Głosu Matce użycza Rose Byrne.

Jestem matką to nowy oryginalny film Netflix. Czy warto poświęcić mu czas i czy to jeden z najlepszych obrazów w serwisie? Zapraszamy na naszą recenzję.

Jestem matką" od Netfliksa to niepokojący film o związku ludzi i maszyn - recenzja. „Jestem matką", nowa oryginalna produkcja serwisu, to niepokojące postapo, które zadaje szereg ważnych...

Akcja filmu "Jestem matką" rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie. Film "Jestem matką" to wyjątkowy obraz SF, który z pewnością spodoba się fanom gatunku.

Hilary Swank jest gwiazdą filmu "Jestem matką" Netfliksa. 44-letnia Swank pojawiła się na uroczystej premierze w czarnej kreacji, odsłaniającej biust. Skórzany stanik na czerwonym dywanie...

Film Jestem matką od Granta Sputore'a został tak pomyślany, abyśmy właściwie od pierwszych minut mogli refleksyjnie podchodzić do tego, co dzieje się na ekranie.

Director: Grant Sputore. Starring: Clara Rugaard, Hilary Swank, Rose Byrne and others. Spis treści. No to mamy kolejną ciekawą produkcję. Gdzie oglądać Jestem matką lektor CDA? I jak Wam się podoba po premierze? No to mamy kolejną ciekawą produkcję.

Opis filmu. Gdy ludzkość wymiera, wychowywana przez robota-matkę nastolatka przeżywa szok po spotkaniu innego człowieka. Dodano: 2019-06-09 08:31 Aktualizacja: 2019-06-09 18:33.

Opis Filmu. Po masowej zagładzie ludzkości wychowana przez robota nastolatka zaczyna zadawać trudne pytania, gdy na progu jej bunkra zjawia się Oglądaj Film: Jestem matką - Online. 1 godz.

Jestem matką: możemy już oglądać film science-fiction Netfliksa. Hilary Swank i Rose Byrne w W piątek miała miejsce premiera filmu science-fiction Jestem matką (I Am Mother) w reżyserii Granta...

Director: Mojgan Khadem. Starring: Clara Rugaard, Hilary Swank, Rose Byrne and others. Film o nastoletniej dziewczynie, która jest pierwszą przedstawicielką nowego pokolenia ludzi, wychowaną przez robot Mother.

FILM JESTEM MATKĄ (2019) - Recenzja / Opinia. Debiutujący, australijski reżyser, Grant Sputore, umiejętnie wykorzystał konwencję science-fiction, by opowiedzieć ciekawą historię o trudach...

Director: Grant Sputore. Po masowej zagładzie ludzkości wychowana przez robota nastolatka zaczyna zadawać trudne pytania, gdy na progu jej bunkra zjawia się ranna kobieta.

Jestem matką - recenzja filmu. Good Job, Netflix. W końcu, chciałoby się rzec! Kolejne filmy produkcji Netflixa w ostatnich latach były albo złe, albo bardzo złe (trochę inaczej rzecz ma się z...

Jestem matką is currently available to stream, watch with ads, rent, and buy in Rosja. JustWatch makes it easy to find out where you can legally watch your favorite movies & TV shows online.

Я есть. Original title: Jestem. 20052005. This film carries the same spirit and almost the same story as "Nobody Knows" (Daremo Shiranai) by Hirokazu Kore-Eda.

Gdy ludzkość wymiera, wychowywana przez robota-matkę nastolatka przeżywa szok po spotkaniu innego człowieka.

Jestem matką - Już dostępny. Po masowej zagładzie ludzkości wychowana przez robota Film opowiada o niezwykłej relacji córki z matką. Celowo wskazana jest „niezwykłość" w tej kwestii, mimo...

Film.org.pl - polska publicystyka filmowa, recenzje filmowe, rankingi filmowe > JESTEM MATKĄ. HAL też jest kobietą.

Matka wychowuje dziewczynę w bunkrze pod ziemią, odcięci od świata zewnętrznego, kiedy nagle ich wyjątkową więź zakłóca swoim przybyciem pewna kobieta z niepokojącymi wiadomościami.

umożliwianie wyrażania opinii przez Użytkowników o ulubionych filmach lub serialach lub dotyczących zamieszczonych przez siebie lub innych użytkowników Jestem matką (2019). I Am Mother.

Director: Mojgan Khadem. Starring: Clara Rugaard, Hilary Swank, Rose Byrne and others. Film o nastoletniej dziewczynie, która jest pierwszą przedstawicielką nowego pokolenia ludzi, wychowaną przez robot Mother.

Jestem matką (2019). Recenzja filmu I Am Mother. Poszukiwania dobrego filmu wprowadzanego na salony przez Netflix to nadal żmudna praca obarczona dużym ryzykiem niepowodzenia.

Thriller, sci-fi. Director: Grant Sputore. Starring: Rose Byrne, Hilary Swank, Clara Rugaard. Po masowej zagładzie ludzkości wychowana przez robota nastolatka zaczyna zadawać trudne pytania, gdy na progu jej bunkra zjawia się ranna kobieta.

Gwiazdami filmu Jestem matką są niezwykle utalentowana Hilary Swank i Rose Byrne. Film Jestem matką to reżyserski debiut Granta Sputore'a. Scenariuszem zajął się z kolei Michael Lloyd...

Jestem matką. Rok produkcji: 2019-06-07. Film o nastoletniej dziewczynie, która jest pierwszą przedstawicielką nowego pokolenia ludzi, wychowaną przez robot Mother.

Ocena5:329 cze 20192:369 maj 201914 lip 2020 1:53:3214 lip 20207 cze 2019 7 cze 2019 10 cze 2019 11 cze 2019 24 wrz 2019 1:53:3224 wrz 2019OcenaOcena

About jestem matką film

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly