Video Sources 7580 Views

  • After 2019
After

After

Apr. 11, 2019United States106 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
8 1 vote
W czym jest problem ?

Opis

Pilna uczennica i oddana córka Tessa Young zaczyna pierwszy rok college’u z wielkimi ambicjami. Doskonale wie, co chce osiągnąć, jaką drogą ma podążać i kim powinna się stać. To uporządkowane życie rozpadnie się jak domek z kart w chwili, gdy Tessa spotka tajemniczego Hardina Scotta.

After 2019 Cały Film Online CDA Zalukaj

Historia powstania After 2019 Cały Film jest bardziej interesująca niż sam film. Ta historia o miłości do college’u i seksualności zaczyna się od jednostronnego miłośnika, w którym wersja Harry’ego Stylesa (Harry Styles) ze złym chłopcem i nerd, chroniona nowonarodzona dziewczyna zostają umieszczeni w gorącym i ciężkim związku miłosnym.Prawdziwym problemem z After Cały Film jest to, że jest to prymitywny banał, bez życia, ale brakuje mu uroku prawdziwego „jednokierunkowego” chłopca.

Właściwie w samym filmie nie ma nic, co łączyłoby go w jednym kierunku – bez mrugających skinień ani bezczelnych kropli z igły. Zamiast tego, historia After’a „Bad Boy in Trouble Meets Serious Good Girl” wydaje się być najnowszą improwizacją dotyczącą dynamiki, napędzającą „Zmierzch” i „Fifty Shades”. Zaczęło się jako powieść fanowska tego pierwszego.

Przeciwieństwo wywołało iskrę między Tessą Young (siostrą Katherine, Josephine Langford) i Hardinem Scottem (Ralph i bratanek Josepha, Hero Fiennes-Tiffin), a także przywołało probierz pokoleń, na przykład Rory Gilmore Girls i Jess, Betty z Riverdale A Jughead, nawet Jim Stark i Judy wrócili do Rebel bez powodu. Mam nadzieję, że widziałeś przynajmniej niektórych z tych pionierów, nazwanych imieniem (ponieważ Tessa klasyfikuje swoje życie jako „Przed Hardinem” i „Po”), więc nie próbowano nadać historii miłosnej Hardina i Tessy Osobliwość. Jest Brytyjczykiem i ma tatuaże. Ma kucyki i czasami ubiera się jak czeski rolnik. Co jeszcze musisz wiedzieć?

Potem było mnóstwo niesamowitych wydarzeń i logicznych skoków dotyczących doświadczeń uniwersyteckich. Niestety, jest to zbyt poważne, aby być zbyt melancholijnym, aby wejść w „tak dobre” pole, co jest naprawdę godne pożałowania ze względu na potencjalną wartość obozową Hardina. Wręcz przeciwnie, After 2019 cały film jest trochę nudne. Drewniane sceny dialogowe zaczynają się i kończą losowo i są przeplatane niekończącymi się montażami, aby stworzyć ekscytującą muzykę pop.

Z wyjątkiem szalonej współlokatorki Tessy, Khadijhy Red Thunder, która odniosła zwycięstwo, role innych aktorów były przedstawiane zbyt skąpo, a nawet traktowane jako „notatka”. (Na przykład Selma Blair i Peter Gallagher odgrywają rolę wdzięcznych rodziców).

Gdzie obejrzeć After 2019 Cały Film?

Film ożył dopiero wtedy, gdy reżyserka Jenny Gage zbadała początkowe przebudzenie Tessy – odkrywając, że jej chłopak z liceum jest właściwie bardziej przyjacielem, a Harding wypuścił ją nawet Nieświadome pragnienia fizyczne. Poniżej znajduje się film o pożądaniu nad miłością, cieszę się, że widzę to z perspektywy młodej kobiety. Jednak film został ostatecznie ograniczony ze względu na ocenę PG-13 i był zbyt ściśle powiązany z romantyczną narracją, aby w pełni zbadać pornografię.

Czy związek Hardinga z Tessą jest trujący? Później to pytanie pozostaje do rozważenia przez publiczność, choć trudno powiedzieć, czy jest to świadomy wybór artystyczny, czy przynęta na kontynuację. „Duma i uprzedzenie” oraz „Wichrowe wzgórza” to dwie powieści, które nieustannie pojawiały się podczas zalotów Hardinga i Tessy. Wątpliwe jest, czy Harding i Tessa znajdują się na wczesnym etapie komedii romantycznej, czy też tragedii romantycznej. Niestety, After 2019 wydawało się, że nie zdawało sobie sprawy, że historie „Duma i uprzedzenie” oraz „Wichrowe wzgórza” były zbyt różne, a wręcz przeciwnie, połączyły je w serię wielkiej historii literatury. Biorąc pod uwagę, że tak zwany talent literacki Hardinga wynika z linii „wielkiego Gatsby’ego, to jest dobra książka”, nie powinno to dziwić. Chociaż zwykły jednokierunkowy teledysk może nie mieć cenniejszej wiedzy niż After, prawie na pewno jest bardziej zabawny.

After
After
After
After
After
After
After
After
After
After
Tytuł oryginalny After
Ocena IMDb 5.4 29,968 głosów
TMDb Rating 7 4,437 głosów

Reżyser

Jenny Gage
Reżyser

Obsada

Dylan Arnold isNoah Porter
Noah Porter
Shane Paul McGhie isLandon Gibson
Landon Gibson
Samuel Larsen isZed Evans
Zed Evans
Inanna Sarkis isMolly Samuels
Molly Samuels
Selma Blair isCarol Young
Carol Young
Pia Mia isTristan
Tristan
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię interesować

The Last Conception
たまこラブストーリー
Dirty Wars
Ryzykowny Układ
Francuskie lato
The Children Act
Fairfield Road
Hotel Noir
The Secret: Dare to Dream
Love at First Glance
Listy do Pana Boga
怪胎
×
Życzymy miłego seansu