Pomocne wskazówki dotyczące pobierania muzyki które można łatwo śledzić

Pomocne Wskazówki Dotyczące Pobierania Muzyki, Które Można łatwo śledzić

Dzięki wynalezieniu Internetu pobieranie muzyki nigdy nie było łatwiejsze. Nie trzeba już iść do sklepu i kupić płyty CD; jednym prostym kliknięciem myszy i można uzyskać dowolny utwór, który chcesz. Oto kilka informacji na temat pobierania muzyki, które pomogą Ci skorzystać z tej wygody.

Amazon i iTunes są popularne rynki do znajdowania pobranej muzyki. Możesz założyć bezpłatne konto i przeglądać utwory milionów artystów. W wielu przypadkach możesz nawet posłuchać małej próbki utworu przed jej zakupem. Jest to świetny sposób, aby uzyskać dostęp do wielu muzyki w jednym miejscu.

Jeśli jesteś użytkownikiem produktów Apple, warto sprawdzić iTunes do pobrania muzyki. Pobieranie iTunes zapewni Ci bezproblemowe wrażenia muzyczne na komputerze Mac, telefonie iPhone i iPadzie. Nie musisz się martwić o konwersje ani o to, gdzie ponownie pobrać muzykę, ponieważ wszystko będzie w porządku w ekosystemie, do którego jesteś przyzwyczajony.

Zawsze powinieneś mieć program antywirusowy, jeśli regularnie pobierasz muzykę. Program antywirusowy przeskanuje plik przed pobraniem, informując, czy wirus ma wirusa, czy nie. Jeśli wirus w jakiś sposób dostanie się na dysk twardy, program antywirusowy może zneutralizować i usunąć wirusa.

Przed pobraniem muzyki do nowej witryny upewnij się, że przeczytałeś opinie na tej stronie, aby uniknąć pobierania wirusa. Przeczytaj opinie, które mówią o złośliwym oprogramowaniu lub wirusach. Jeśli istnieją jakieś opinie wskazujące, że witryna zawiera złośliwe pliki, należy tego unikać. Nawet jeśli nie ma złych opinii, nadal należy zachować ostrożność.

Bezpieczeństwo jest kluczem, jeśli chodzi o pobieranie muzyki. Oznacza to, że nie należy pobierać żadnej muzyki za darmo, jeśli nie jest oferowana bezpośrednio przez artystę, firmę produkcyjną lub inną firmę promocyjną. Jeśli to zrobisz, jest to nielegalne i można zmierzyć się z wysokimi grzywnami, jeśli zostaną złapani.

Użyj darmowych programów radiowych, takich jak Pandora, aby znaleźć nową muzykę. Rozejrzyj się i skosztuj utworów przed zakupem. Konfigurowalne programy radiowe i witryny, takie jak YouTube, mogą pomóc ci znaleźć nową muzykę, która ci się podoba. Zawsze staraj się słuchać przed zakupem. Nie marnuj pieniędzy na muzykę, której nie lubisz.

Każda strona internetowa, która oferuje legalne pobieranie muzyki, będzie miała informacje o prawach autorskich gdzieś na swojej stronie. Niniejsza informacja wykaże, że właściciele witryny są upoważnieni do legalnej sprzedaży i rozpowszechniania muzyki online. Ta informacja powinna również poinformować Cię, kim jesteś i nie możesz zrobić z muzyką po zakupie.

Jeśli szukasz muzyki do iPoda, rozważ witrynę opartą na subskrypcji. Dostępnych jest kilka, które umożliwiają użytkownikom dostęp do ogromnej biblioteki utworów jednorazowego członkostwa. W większości przypadków członkostwo jest na całe życie. Jest to świetny sposób, aby zaoszczędzić pieniądze, a jednocześnie znalezienie muzyki, którą kochasz.

Nawet jeśli pobierasz dane ze znanego źródła, takiego jak Amazon lub iTunes, upewnij się, że urządzenie do pobierania ma funkcje zabezpieczeń i ochronę antywirusową. Nigdy nie wiadomo, co tam jest. Zawsze skanuj pobrane pliki przed ich otwarciem lub przeniesieniem na inne urządzenie na wszelki wypadek.

Przed pobraniem jakiejkolwiek muzyki upewnij się, że masz aktualną ochronę antywirusową na komputerze. Pobieranie utworu z wirusem jest zbyt powszechne. Program antywirusowy zapobiegnie temu. Może również skanować go później i oczyścić wszelkie złośliwe oprogramowanie, które prześlizgnęło się.

Niektóre witryny wymagają pobrania innych typów plików przed udzieleniem dostępu do pliku muzycznego. Na przykład Rhapsody i iTunes mają to wymaganie. Są to jednak płatne usługi, a pliki do pobrania są bezpieczne. Nie pobieraj dodatków, gdy mamy do czynienia z darmowymi usługami lub witrynami. Niektóre programy mogą dać komputerowi wirusa, który pozwala hakerom włamać się.

Upewnij się, że witryna, z której pobierasz muzykę, umożliwia późniejsze ponowne pobranie poprzedniego zakupu. Może to być przydatne, jeśli coś dzieje się z dysku twardego i tracisz każdą piosenkę. Jeśli witryna nie pozwala na ponowne pobranie poprzednich zakupów, musisz ponownie kupić całą muzykę.

Pamiętaj, aby mieć plan tworzenia kopii zapasowych dla swoich pobrań muzyki. Jeśli kupujesz za pośrednictwem głównego dostawcy, prawdopodobnie jesteś objęty, ponieważ możesz po prostu ponownie pobrać zakup w dowolnym momencie. Ale jeśli pobierasz za pomocą innych środków, będziesz chciał wykonać kopię zapasową plików muzycznych. Prosta awaria dysku twardego może zniszczyć tysiące cyfrowych utworów muzycznych.

Pobierz Rhapsody, aby słuchać darmowej muzyki legalnie. Ta usługa pobiera tylko $10 miesięcznie po bezpłatnej wersji próbnej i możesz nieograniczone pobieranie. Ta nominalna opłata za usługę otwiera drzwi do wielu legalnej muzyki, aby cieszyć się.

Jeśli masz wiele urządzeń muzycznych, możesz korzystać z głównych sprzedawców muzyki online, które zezwalają na wiele platform. Nie możesz używać pobrań z iTunes na urządzeniach z Androidem, tak jak na urządzeniach Apple. Sprawdź witryny takie jak Amazon i Google, jak również. Obie te platformy mogą być używane na prawie wszystkich urządzeniach.

Jeśli chcesz słuchać swoich utworów na wszystkich urządzeniach bez względu na markę, pobierz pliki wolne od DRM. Amazon.com i wiele innych firm oferuje pliki do pobrania muzyki, które są wolne od DRM, dzięki czemu możesz odtwarzać je na dowolnym urządzeniu. Pliki Itunes trochę pracy, aby przenieść i nawet nie działają na niektórych urządzeniach.

Free Music Archive to doskonały wybór dla tych, którzy chcą legalnie pobierać muzykę. Kuratorzy, w tym stacje radiowe online, współtworzeć muzykę i umożliwić użytkownikom dostęp do niej bez obaw. Nowe utwory są regularnie włączane, więc nie brakuje utworów, które pokochasz.

Jak to wyżej artykuł już wspomniano, to bardzo proste do pobrania prawie każdą piosenkę szukasz w tych dniach. Ale, aby mieć pewność, że naprawdę korzystasz z tego, co oferują te pliki do pobrania, warto mieć informacje. Skorzystaj z powyższych wskazówek i ciesz się pobieraniem muzyki.

About Pomocne wskazówki dotyczące pobierania muzyki które można łatwo śledzić

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly