Najlepsza muzyka pliki do pobrania pomysły i porady

Najlepsza Muzyka Pliki Do Pobrania Pomysły I Porady

Muzyka jest czymś, co może uspokoić duszę dzikiej bestii lub spowodować, że nawet najbardziej nieudolna osoba wskoczy i zatańczy. Bez muzyki możemy być bez żadnej pasji. Aby lepiej pobierać muzykę na swoje urządzenia, zapoznaj się z poniższymi wskazówkami.

Sprawdź iTunes, jeśli szukasz sposobu na pobieranie muzyki. Prawie każdą piosenkę można znaleźć na iTunes, i to raczej proste, aby je wszystkie na iPoda lub iPhone. Kiedy kupujesz w iTunes, możesz uzyskać dobre oferty.

Zawsze upewnij się, że pobierasz muzykę z legalnej witryny sieci Web. Jeśli pobierasz muzykę nielegalnie, możesz spotkać się z surowymi grzywnami. W wielu przypadkach możesz zostać ukarany grzywną do $500 za utwór. Artyści zasługują na zapłatę za muzykę, którą tworzą, więc pobierz tylko legalne kopie piosenek, które kochasz.

Użyj podglądu, aby słuchać próbek, zanim zapłacisz za cały album. Te podglądy pozwolą Ci wysłuchać kilku sekund każdego utworu przed dokonaniem zakupu. Takie fragmenty są bezpłatne i można je znaleźć na większości głównych witryn. Podglądy mogą powstrzymać Cię od ubolewania nad zakupem albumu, którego nie przewidziałeś.

Możesz uzyskać darmowe i tanie pliki do pobrania muzyki z niektórych stron internetowych zespołu. Niektóre popularne zespoły lubią rozdawać rzadkie utwory, utwory na żywo i szorstkie kawałki, których nie znajdziesz na ich albumach. Są to zazwyczaj za darmo lub naprawdę tanie na własnych stronach internetowych. Jest to świetny sposób, aby nie tylko uzyskać muzykę z zespołu, który lubisz, ale aby uzyskać dostęp do fajnych dodatków, których nie znajdziesz w dużych sklepach internetowych.

Podczas pobierania muzyki online należy pobrać tylko pliki z odpowiednim rozszerzeniem. Nigdy nie pobieraj plików z rozszerzeniami .exe. To rozszerzenie może uszkodzić komputer. Może przejąć kontrolę nad systemem komputerowym i całkowicie go zniszczyć. Co gorsza, możesz otworzyć się na kradzież tożsamości lub inne problemy z bezpieczeństwem.

Bądź ostrożny w witrynach pobierania muzyki, które zmuszają cię do pobierania plików przed uzyskaniem muzyki, którą chcesz. Często te pliki są niczym więcej niż spyware, które będą przejąć komputer. Będzie to oznaczać wiele wyskakujących wyskakujących i dziwnych zachowań oprogramowania. Najlepiej wybrać alternatywne rozwiązanie, aby chronić swoją maszynę.

Strona internetowa, która oferuje legalne pobieranie muzyki, zwykle nie będzie miała szerokiej gamy niestandardowych plików i mieszanek. To dlatego, że są one dystrybucji muzyki z renomowanych wytwórni. Jeśli strona ma kilkanaście wersji utworu, którego szukasz, prawdopodobnie nie jesteś na legalnej stronie pobierania.

Oprogramowanie peer to peer może wydawać się świetnym sposobem na uzyskanie darmowej muzyki, ale faktem jest, że otwiera cię na wirusy, złośliwe oprogramowanie i wiele innych. Aby komputer był wolny od tych problemów, trzymaj się pobierania za pośrednictwem iTunes lub od sprzedawców internetowych, takich jak Amazon.com lub HMV.com.

Nigdy nie pobieraj muzyki bez bieżącego programu antywirusowego uruchomionego na komputerze. Jest to niezbędne, ponieważ będzie chronić komputer na dwa sposoby, jeśli chodzi o pobieranie plików muzycznych. Po pierwsze, skanuje plik, aby upewnić się, że jest bezpieczny, a jeśli coś jest pobrane, że nie jest bezpieczny, program antywirusowy wykrywa to i może usunąć wirusa lub szkodliwy plik.

Jeśli zdecydujesz się zarejestrować się w witrynie opartej na subskrypcji do pobrania, najpierw sprawdź opinie w ich bibliotece muzycznej. Niektóre mogą mieć tylko stare utwory, które nie są zainteresowane posiadaniem, a inne mogą mieć słabą jakość pobrań. Podczas gdy niektóre są uzasadnione, warto najpierw odrobić pracę domową.

Jeśli zainstalujesz oprogramowanie sieciowe peer to peer, nie instaluj żadnych dodatków ani dodatkowego oprogramowania, które oferuje. Programy te są często adware, które mogą jeść zasobów na komputerze lub połączeniu internetowym, plus dodają żadnych korzyści do samego oprogramowania, więc po prostu odznaczyć te pola.

Istnieją dosłownie tysiące witryn, które hostują pliki muzyczne. Mimo, że wiele z tych stron internetowych są bezpieczne, nadal istnieje duża liczba, które zawierają niektóre zainfekowane pliki. Pobieranie tylko jednego z tych zainfekowanych plików może ewentualnie zniszczyć komputer, więc dobrze jest być ostrożnym. Przed pobraniem pliku należy go najpierw zeskanować za pomocą programu antywirusowego.

Przy tak wielu różnych rodzajach muzyki i często wychodzi, potrzebujesz usługi, która da Ci najlepszą dostępność. Nie chcesz dowiedzieć się o utworze tylko po to, aby zdać sobie sprawę, że nie jest ona dostępna w twojej usłudze. Spójrz na opinie online i upewnij się, że wybrałeś autorytatywną usługę pobierania w branży. W przeciwnym razie, znajdziesz się nieszczęśliwy i przełączania tam iz powrotem między usługami z muzyką podzielone między nimi.

Przed pobraniem jakiejkolwiek muzyki upewnij się, że masz aktualną ochronę antywirusową na komputerze. Pobieranie utworu z wirusem jest zbyt powszechne. Program antywirusowy zapobiegnie temu. Może również skanować go później i oczyścić wszelkie złośliwe oprogramowanie, które prześlizgnęło się.

Czy lubisz sprawdzać nową muzykę z nowych zespołów? Jeśli tak, masz szczęście! Wiele stron internetowych oferuje bezpłatne pliki do pobrania muzyki, ponieważ zespoły i wytwórnie fonek chcą, abyś spróbowywać muzyki. W pewnym sensie jest to jak słuchanie piosenki w radiu. Jeśli ci się spodoba, kup album, aby wesprzeć swój ulubiony nowy zespół.

Jednym z najwygodniejszych sposobów pobierania muzyki, którą lubisz, bez wchodzenia w kłopoty prawne, jest użycie konwertera. Istnieje kilka witryn, które pozwalają na wprowadzenie linku YouTube i automatycznie tworzy mp3 bez reklamy. Jest to świetna opcja, jeśli lubisz muzykę głównego nurtu.

Jeśli chodzi o technologię masteringu, musisz nauczyć się technik, które sprawiają, że proces jest prosty i zabawny. Powyższe wskazówki dają wiedzę, której potrzebujesz, aby to zrobić za pomocą pobrań muzyki. W końcu im więcej z tych wskazówek używasz każdego dnia, tym lepsze będzie Twoje doświadczenie.

About Najlepsza muzyka pliki do pobrania pomysły i porady

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly