Kilka szybkich porad na temat pobierania muzyki których możesz teraz użyć

Kilka Szybkich Porad Na Temat Pobierania Muzyki, Których Możesz Teraz Użyć

Pobieranie muzyki jest czymś, co większość ludzi robi dzisiaj. Jest to łatwy sposób, aby znaleźć wszystkich artystów, których kochasz w jednym miejscu. Możesz umieścić tę muzykę na urządzeniu do słuchania i cieszyć się nią w podróży. Nawet 20 lat temu, to byłoby niespotykane! Zapoznaj się z poniższymi wskazówkami, aby dowiedzieć się więcej.Świetną wskazówką, aby wziąć pod uwagę, gdy myślisz o pobieraniu muzyki, jest podgląd całego albumu, zanim zdecydujesz się go kupić. To nigdy nie jest dobry pomysł, aby kupić cały album, jeśli słyszałeś tylko jedną piosenkę z niego. Może ci się nie spodobać reszta.

Aby upewnić się, że muzyka, którą chcesz pobrać, mieści się w miesięcznym budżecie, rozważ skorzystanie z witryny, która pobiera opłatę subskrypcyjną, a nie opłatę za każde pobranie. Możesz budżetować dokładną kwotę pieniędzy, którą chcesz wydać na pobieranie każdego miesiąca i wiedzieć, że nie przejmiesz tej kwoty.

Spróbuj przeglądać sekcje codziennych ofert na Amazon.com i iTunes, aby uzyskać wspaniałe pliki do pobrania muzyki. Niektóre utwory sprzedają się za około grosz za sztukę. Większość z nich to starsza muzyka, ale wiele z nich jest uważanych za "klasyczne". Jest to również świetny sposób, aby znaleźć kilka ciekawych albumów lub utworów, które być może nigdy nie zostały uznane za swoją kolekcję.

Przed pobraniem albumu należy skorzystać z opcji "Podgląd" na każdym utworze albumu. Jest to dobry pomysł na utwory, które są dla Ciebie nowe. W ten sposób możesz po prostu pobrać utwory, które ci się podobają. Może to zaoszczędzić pieniądze, ponieważ nie trzeba kupić cały album za kilka piosenek, które lubisz.

Odwiedzając pobraną stronę muzyczną Amazon, zawsze sprawdzaj ich promocje. Pliki do pobrania singli i albumów często są dostępne ze zniżką, oszczędzając mnóstwo pieniędzy na ulubionej piosence. Oferty zmieniają się z dnia na dzień, więc miej oko na Amazon, aby uzyskać duże oszczędności na pobieraniu muzyki.

Wybierz usługę P2P mądrze. Może to być klucz do uzyskania muzyki, którą chcesz. Przeczytaj opinie i porozmawiaj z ludźmi, których znasz, aby znaleźć najlepszą usługę, która Ci odpowiada. Poszukaj referencji innych użytkowników, aby upewnić się, że nie pożałujesz korzystania z żadnej konkretnej usługi.

Jeśli jesteś użytkownikiem produktów Apple, warto sprawdzić iTunes do pobrania muzyki. Pobieranie iTunes zapewni Ci bezproblemowe wrażenia muzyczne na komputerze Mac, telefonie iPhone i iPadzie. Nie musisz się martwić o konwersje ani o to, gdzie ponownie pobrać muzykę, ponieważ wszystko będzie w porządku w ekosystemie, do którego jesteś przyzwyczajony.

Zawsze powinieneś mieć program antywirusowy, jeśli regularnie pobierasz muzykę. Program antywirusowy przeskanuje plik przed pobraniem, informując, czy wirus ma wirusa, czy nie. Jeśli wirus w jakiś sposób dostanie się na dysk twardy, program antywirusowy może zneutralizować i usunąć wirusa.

Uważnie obserwuj rozmiary plików, które pobierasz muzykę. Normalne pobieranie muzyki będzie gdzieś między 2 megabajtów i 5 megabajtów. Jeśli widzisz coś znacznie mniej lub wiele więcej, nie może być coś podejrzany o pliku. To może być spyware, a nie piosenka, którą miałeś nadzieję, że to było.

Usługa subskrypcji muzyki przez Google jest doskonałym rozwiązaniem dla osób korzystających z urządzeń z Androidem. Aby z niego korzystać, subskrybujesz usługę dostępu, która została zaprojektowana specjalnie w celu połączenia z urządzeniem. To tylko około $ 10 miesięcznie, co sprawia, że jest to przystępna metoda pobierania muzyki.

Po pobraniu utworu online sprawdź jego rozmiar. Jeśli jest mniejsza niż 2 megabajty, chyba że jest to bardzo krótka piosenka, prawdopodobnie będzie to wirus. Większość wirusów to tylko tekst i nie zajmują dużo miejsca na dysku twardym, więc uważaj na małe pliki.

Upewnij się, że pobierasz muzykę legalnie. Istnieje wiele prostych sposobów pobierania muzyki, ale wiele z najczęstszych sposobów, że ludzie pobierają muzykę są nielegalne. Dowiedz się, jakie są prawne metody pobierania muzyki, aby nie martwić się, że popełniasz przestępstwo, słuchając muzyki.

Szukając strony internetowej do pobierania muzyki, poszukaj strony, która oferuje zniżki. Wiele stron pobierania muzyki oferuje zniżki, które są specyficzne dla rodzaju muzyki, której słuchasz. Aby znaleźć tego typu promocje, zarejestruj się, aby otrzymywać biuletyn promocyjny witryny lub wyszukać nazwę strony internetowej i kupony.

Sprawdź główne sklepy MP3 i poszukaj ich bezpłatnej sekcji muzycznej. Często jest to wypełnione piosenkami z up i najbliższych artystów, które warto sprawdzić. Na przykład MP3.com ma całą kategorię poświęconą darmowym piosenkom. Możesz spróbować każdego, a następnie pobrać te, które brzmią świetnie.

Decydując się na zakup pobrań muzyki, zawsze upewnij się, że kupujesz z wysokiej jakości źródła. Niektóre firmy oferują słabe MP3, które mogą zmniejszyć wrażenia słuchowe. Popularne źródła, takie jak Amazon i Itunes zwykle mają najlepsze pod względem cen i wysokiej jakości pliki do pobrania, które mogą uspokoić nawet najtrudniejszych krytyków.

Jeśli jesteś miłośnikiem muzyki i korzystasz z płatnej witryny do pobierania, zawsze szukaj ofert na określoną muzykę, przeglądając. Niektóre utwory i albumy będą dostępne ze zniżką, a zakup całego albumu okaże się znacznie tańszy niż kupowanie pojedynczych piosenek na dłuższą metę. Oczywiście, niektórzy ludzie chcą tylko konkretnej piosenki, ale miłośnicy muzyki często korzystają z całego albumu.

Nie tak dawno temu iPod brzmiałby jak futurystyczne urządzenie. W rzeczywistości nawet sam Internet jest dostępny tylko dla nas od kilku dekad. Jakie wspaniałe technologie pojawią się na rynku? Dzisiaj, korzystając z powyższych wskazówek, pomoże Ci jak najlepiej wykorzystać posiadane przez nas urządzenia.

About Kilka szybkich porad na temat pobierania muzyki których możesz teraz użyć

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly