Czy kochasz pobieranie muzyki wypróbuj te wskazówki i wskazówki

Czy Kochasz Pobieranie Muzyki? Wypróbuj Te Wskazówki I Wskazówki

Możesz być zaskoczony, aby dowiedzieć się, jak łatwo jest pobrać i cieszyć się muzyką. Nadal istnieją pewne informacje, które mogą okazać się przydatne do nauki. W poniższym artykule omówiono pobieranie muzyki w sposób dogłębny, dzięki czemu zrozumiesz ją i będziesz mógł skutecznie z niej korzystać.Jeden wielki muzyka downloader powinieneś wziąć pod uwagę jest ten Amazon MP3 wprowadzić do komputera dane za pomocą sieci telefonicznej. Możesz kupić pliki do pobrania muzyki na Amazon.com lub możesz wyszukać wszystkie rodzaje darmowych plików do pobrania za pomocą tego. Kliknij "Pobierz mp3" na dowolny utwór, który chcesz pobrać, a jeśli downloader nie jest jeszcze zainstalowany, otrzymasz monit o jego pobranie. Następnie wybierz "Pobierz piosenkę" na piosence i zacznij ją pobierać. Następnie otworzy się w programie w systemie, który otwiera mP3s.

Świetną wskazówką podczas pobierania muzyki jest podgląd podobnych artystów na iTunes. W większości przypadków iTunes pokaże kilkanaście podobnych piosenek i artystów po prawej stronie, gdy podświetlisz utwór w bibliotece. To może być świetny sposób na odkrywanie nowej muzyki, którą lubisz.

Rozważ dołączenie do forum internetowego entuzjastów muzyki. Wielu będzie dzielić się swoimi plikami do pobrania za darmo. Pozwala to na odkrywanie różnych gatunków muzyki lub najnowszej płyty od znanego artysty bez poświęcania dużo czasu lub pieniędzy na zadanie, co ułatwia zbudowanie biblioteki z eklektyczną mieszanką melodii.

Zawsze powinieneś mieć program antywirusowy, jeśli regularnie pobierasz muzykę. Program antywirusowy przeskanuje plik przed pobraniem, informując, czy wirus ma wirusa, czy nie. Jeśli wirus w jakiś sposób dostanie się na dysk twardy, program antywirusowy może zneutralizować i usunąć wirusa.

Jeśli chcesz wypróbować bardziej niejasnych artystów, miej oczy szeroko otwarte na darmową muzykę dostępną z nich. Nawet najbardziej popularne witryny, takie jak Amazon i iTunes, oferują darmowe pliki do pobrania od czasu do czasu. Jest to świetny sposób, aby zbudować swoją bibliotekę muzyczną bez wydawania pieniędzy na melodie mogą lub nie mogą lubić.

Możesz uzyskać darmowe i tanie pliki do pobrania muzyki z niektórych stron internetowych zespołu. Niektóre popularne zespoły lubią rozdawać rzadkie utwory, utwory na żywo i szorstkie kawałki, których nie znajdziesz na ich albumach. Są to zazwyczaj za darmo lub naprawdę tanie na własnych stronach internetowych. Jest to świetny sposób, aby nie tylko uzyskać muzykę z zespołu, który lubisz, ale aby uzyskać dostęp do fajnych dodatków, których nie znajdziesz w dużych sklepach internetowych.

Dobrą wskazówką do wykorzystania podczas myślenia o pobieraniu muzyki jest upewnienie się, że nie wiążesz połączenia internetowego z innymi rzeczami. Prawdopodobnie chcesz, aby twoja muzyka została pobrana tak szybko, jak to możliwe. Oznacza to, że będziesz chciał zatrzymać wszystko, co może zajmować przepustowość.

Podczas pobierania muzyki online należy pobrać tylko pliki z odpowiednim rozszerzeniem. Nigdy nie pobieraj plików z rozszerzeniami .exe. To rozszerzenie może uszkodzić komputer. Może przejąć kontrolę nad systemem komputerowym i całkowicie go zniszczyć. Co gorsza, możesz otworzyć się na kradzież tożsamości lub inne problemy z bezpieczeństwem.

Przed pobraniem muzyki do nowej witryny upewnij się, że przeczytałeś opinie na tej stronie, aby uniknąć pobierania wirusa. Przeczytaj opinie, które mówią o złośliwym oprogramowaniu lub wirusach. Jeśli istnieją jakieś opinie wskazujące, że witryna zawiera złośliwe pliki, należy tego unikać. Nawet jeśli nie ma złych opinii, nadal należy zachować ostrożność.

Jeśli pobierasz muzykę z usługi peer-to-peer, poświęć trochę czasu na oczyszczenie metadanych plików, które otrzymujesz. Metadane to kto, co i gdzie plik. Takie rzeczy jak nazwa wykonawcy, nazwa albumu, tytuł utworu i gatunek. Trochę posprzątać może przejść długą drogę do odtwarzacza cyfrowego jest w stanie zapewnić najlepsze wrażenia dla Ciebie.

Wykonaj kilka badań na potencjalnej stronie pobierania, zanim przejdziesz do pobierania. Przeczytaj opinie innych osób na stronie, a nawet przeszukaj fora internetowe w poszukiwaniu postów związanych z witryną. Chcesz wiedzieć, jak renomowanych i bezpiecznych tej stronie jest naprawdę. Inni prawdopodobnie doświadczyli tego, więc skorzystaj z ich wiedzy.

Upewnij się, że wszystkie witryny, z których pobierasz muzykę, zawierają ochronę przed adware, wirusami i programami szpiegującymi. Każda renomowana strona zaoferuje wszystkie trzy. Pamiętaj, że pobieranie rzeczy z Internetu może być niebezpieczne, narażając na szwank twoją prywatność i drogi komputer. Aby zachować się bezpiecznie, nigdy nie pobieraj niczego, jeśli te trzy rzeczy nie są obecne.

Aby uzyskać darmowe pliki do pobrania muzyki, wyszukaj archiwa, które są bezpłatne. Ta muzyka jest dostępna do użytku publicznego, więc innymi słowy można ją legalnie pobrać. Jest wiele do, i nie będziesz wiedział, jakie utwory można znaleźć, jak przejść przez katalog.

Nawet jeśli pobierasz dane ze znanego źródła, takiego jak Amazon lub iTunes, upewnij się, że urządzenie do pobierania ma funkcje zabezpieczeń i ochronę antywirusową. Nigdy nie wiadomo, co tam jest. Zawsze skanuj pobrane pliki przed ich otwarciem lub przeniesieniem na inne urządzenie na wszelki wypadek.

Zamiast próbować pobierać muzykę nielegalnie, pomyśl o użyciu legalnej stacji radiowej online. Pandora, Slackr i Last.fm są wszystkie opcje dla tych, którzy chcą słuchać muzyki bez nielegalnych pobrań. Większość z tych witryn ma również dostępne aplikacje, jeśli masz do dyspozycji smartfon.

Ten artykuł, wraz z tymi, jak to, nauczyć się łatwo pobierać muzykę, dzięki czemu można lepiej cieszyć się doświadczeniem. Oznacza to również, że możesz od razu uzyskać utwory, które chcesz uzyskać bez konieczności uruchamiania do sklepu. Lektura tego artykułu była świetną inwestycją czasu.

About Czy kochasz pobieranie muzyki wypróbuj te wskazówki i wskazówki

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly